PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108931}
6,7 422 756
ocen
6,7 10 1 422756
5,8 25
ocen krytyków
Mr. & Mrs. Smith
powrót do forum filmu Mr. & Mrs. Smith

stra- szny

ocenił(a) film na 2

Ten film to w moim odczuciu wyprodukowane na szybko i na odwal się, tło dla gwiazdorskiej pary. Obsadzenie brada i angeliny było chyba w oczach twórców wystarczającym sukcesem i powodem do zrobienia filmu, bez zwracania uwagi na pomniejsze szczegóły typu scenariusz.
film jest tak sknocony ze mozna albo spac albo rozmyslać o domniemanym romansie na planie. Była to w sumie jedyna rzecz która w jakimś stopniu mnie zaciekawiła:)tyle

ocenił(a) film na 6
funkate

Zgadzam sie w 100% , niestety sa plany nakrecenia kontynuacji
sprzedało sie trzeba jeszcze na tym zarobić i ludzie obejrza tylko dlatego
ze ten zwiazek jest goracym tematem
szkoda ze oni sie na to godza takie filmy sa ponizej ich mozliwosci stac
ich na wiecej

ocenił(a) film na 2
edytamendyk

nie wiem czy ich ale ją napewno:) po prostu nie wierze własnym oczom jak sobie porównuję angelinę z "Girl Interrupted" z angeliną tutaj, blargh
pozdro!

funkate

funkate:
Zgadzam sie z toba. Ten film jest nudny, przewidywalny i niektore sceny sa naciaganie.
Ja ten film obejrzalam tez z powodu romansu Jolie i Pitta;))
3/10

ocenił(a) film na 10
funkate

Lol. Jak dla mnie to 10tka :) Świetne aktorstwo, świetny scenariusz, świetne jajca itd., a przede wszystkim doskonale pokazuje relacje damsko - męskie :) Doskonałe.

ocenił(a) film na 8
kyloss1

zgadzam sie w 100 %, realizm nie musi przeciez byc tak strasznie dopracowany zeby film był dobry, pozatym muzyka i "mondo bongo" potrafi mnie doprowadzic to płaczu, wiec gicior ! ;D

ocenił(a) film na 10
funkate

Aaa, zapomniałem wspomnieć o genialnie dobranej muzyce Powell'a - wypas na maxa :)

ocenił(a) film na 3
kyloss1

marny ten film, miernota. też miałam wrażenie, ze film jest tłem dla dwójki aktorów i to bynajmniej nie po to by mogli się oni popisać swoimi zdolnosciami :/

ocenił(a) film na 1
funkate

zgadzam się!nie wiem jakim cudem ten film ma notę powyżej 7! dla mnie nie zasługuje na 5!męczący,nudny i wleczący się :/

ocenił(a) film na 10
japieprze

Pokolenie dla gniotów typu GI Joe. Oglądaj dziecko reklamy.

funkate

Całkowicie się zgadzam. Film to porażka, po takim rozgłosie spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 3
Sybelle

podpisuję się pod tym rękami i nogami... moim zdaniem film jest koszmarny. zrobiony byle jak oraz o byle czym. oglądałam go w telewizji chcąc dostarczyć sobie rozrywki, ale wytrzymałam do końca tylko z jednego powodu - nie ja miałam pilota w ręku. może i Brad Pitt i Angelina są dobrymi aktorami, ale ich aktorstwo tego filmu nie uratowało. zresztą chyba nic by go nie uratowało.

ocenił(a) film na 10
trucizna007

Oglądaj dalej filmy w telewizji. Filmy w tv to już ostateczność, zresztą, o czym tu gadać z małolatami.

ocenił(a) film na 3
kyloss1

ok, zastosuję się do twojej rady. bo przecież w ogóle nie chodzę do kina, a w tv są tylko słabe filmy

ocenił(a) film na 10
trucizna007

no na pewno widziałaś w kinie, jaasne :)

ocenił(a) film na 5
kyloss1

no tak, bilet do kina to miesięczna pensja kowalskiego...

co do filmu, to jest słaby. Taki w sumie bez sensu

ocenił(a) film na 1
funkate

Zgadzam się. Bez takiej obsady wątpię, żeby ktokolwiek na ten film spojrzał.
Może miała być to lekka komedia, ale chociaż kilka razy powinienem się roześmiać.
Film zrobiony głównie dla fanów High Scool Musical. 3/10

ocenił(a) film na 7
funkate

Film taki sobie. Zgodzę się że gdyby nie obsada nikt by tego nie
obejrzał...

funkate

Jeżeli ten film dla was to 3/10 to 1/10 dla "Gulczas, a jak myślisz ?"
byłoby co najmniej niesprawiedliwe.

mati_konin

jak dla mnie zajebistyy! ;D ;*
śmieszny jest xd

funkate

Zgadzam się.
Pełno w nim absurdów, rzeczy niewiarygodnych i nieprawdziwych, co drażni mnie, jako widza, bo nie lubię, gdy robi się ze mnie kretyna.
Chociażby - po rzucaniu sobą wzajemnie o szkło wyszli jedynie z kilkoma zadrapaniami na twarzy, które kilka godzin później (czasu filmowego) niemal zniknęły. Ponadto zderzenie merca pani Smith w samochód pana Smith - merc wyszedł bez szwanku. oO Mnóstwo, mnóstwo absurdów w tym filmie. Wysokie noty ma chyba tylko ze względu na obsadę - Angelina trafia do chłopców, Pitt do dziewczynek. Ktoś tutaj trafnie określił - dla fanów HSM...

ocenił(a) film na 6
hordra

także się pod tym podpisuję
dla mnie przede wszystkim nudny!!!

już lepszy był "6 dni, siedem nocy" a także nie oceniałam tego filmu wysoko

delishya

film nie jest zbyt dobry... kiedy zobaczyłem scenę jak stoją na środku sali a wokół nich stoi 20 policjantów i żaden nie może trafić to stracił w moich oczach jeszcze bardziej. gdyby nie było tego momentu to dałbym ocenę wyżej ale tak tylko 6/10... pomysł świetny ale film taki sobie

ocenił(a) film na 10
kolor444

Pierdoły gadacie, ale trudno.

ocenił(a) film na 8
kyloss1

no niestety ;/

ocenił(a) film na 7
Misiaczek_fw

Jezeli oczekujecie realizmu to proponuje poogladac sobie cos na discovery.
Kurde chyba logiczne ze film nie zawsze musi byc realistyczny prawda?
Moim zdaneim rewelka, nie nudzialam sie w czasie ogladani, a te wszystkie "abusurdy" itd- ameryki tutaj nie odkrylaś/łeś, chyba nikt głupi się na to nie nabierze, poza tym sadze ze zamyslem rezysera niekoniecznie bylo przedstawienie wszystkiego realistycznie. ;)

ocenił(a) film na 7
hordra

"Pełno w nim absurdów, rzeczy niewiarygodnych i nieprawdziwych, co drażni mnie, jako widza, bo nie lubię, gdy robi się ze mnie kretyna."

To taka rada: przestaw się na filmy naukowe. Ten film opierał się na absurdach i rzeczach niewiarygodnych... To nie miał być film z morałem w którym będziesz analizował każdą scenę, a czysta rozrywka na odmóżdżenie i jako taki świetnie się sprawdził.

W mojej ocenie film jest dobry. Został dobrze zagrany, był zabawny, spełnił swoje zadanie. Nie jest niczym nadzwyczajnym bo fabuła nie zaskakuje, nie wprowadza nic nowego. Nie uważam jednak by fabuła była tutaj najważniejsza, film miał być czysto rozrywkowy i taki też jest, można się przy nim świetnie bawić, ale nie należy się spodziewać od tego filmu nic poza tym.... to w końcu nie thriller

ocenił(a) film na 7
Gojira

Dokladnie, niektorzy oczekuja realizmu po filmach ktore nie maja z nim nic wspolnego, a pozniej wypisuja glupie komentarze

funkate

Raczej "strasz-ny".... sylaba na podstawie przedszkola

ocenił(a) film na 2
GenerationLove_5

Zaczepka o sylaby? Naprawdę? Dobrze, zatem:
Dzielenie grup spółgłoskowych w sylabizowaniu:

" Grupy spółgłoskowe wolno dzielić dowolnie, ale zaleca się dzielić je tak, aby od spółgłosek, które spadną do następnego wiersza, mogło się zaczynać jakieś słowo polskie*.[...] Możemy woleć podzielić brosz-ka (słowo to pochodzi od brosza) niż bro-szka, ale i ten drugi podział jest poprawny."

Mirosław Bańko,(językoznawca i leksykograf)
(źródło http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=12124)

A skoro naprawdę chcesz na forum filmowym walczyć o poprawność językową, to polecam na początek sprawdzić:
- ile kropek ma wielokropek,
- jaką literą zaczynamy zdanie po wielokropku .

Pozdrowienia!

ocenił(a) film na 7
funkate

Pomimo że nie zgadzam się z Twoją ogólną oceną filmu, to tutaj zgadzam się z Tobą w 100%. Domeną ludzi, którzy nie potrafią napisać nic mądrego, konstruktywnego i rzeczowego jest wytykanie drugiej osobie błędów językowych. Jest to ewidentny brak argumentów, gdyż można komuś zwrócić uwagę na błąd/błędy, ale nie powinno to stanowić meritum dyskusji, a co najwyżej wzmiankę. Pięknie zgasiłeś Generation Love_5, gratuluję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones